תוכנות למילוי טפסי לוטו

רוב האנשים שממלאים טפסי לוטו עושים זאת על בסיס קבוע ומשתתפים מדי שבוע בהגרלות. ישנם תוכנות לוטו אשר יכולות להקל על האנשים ולעזור להם למלא את הטפסים בקלות ובנוחות. כיום יש מספר תוכנות לוטו וניתן לבחור איזו מהם הכי מתאימה לנו, אך חשוב להדגיש כי מילוי טפסים דרך תוכנות לא משפר את סיכויי הזכייה בלוטו.

הגרלת הלוטו הינה הגרלה רנדומאלית לחלוטין ואין למכונות שום דרך או אפשרות להגדיל או לשפר את סיכויי הזכייה. מטרתן העיקרית של התוכנות האוטומטיות הן בעיקר לחסוך את הזמן שבמילוי טפסים ידנית, ולשלוח הרבה טפסים בזמן קצר.

תוכנות לוטו מוצעות בדוכני ההגרלות הפרוסים בכל הארץ או באינטרנט, לדוגמא לוטונט. התוכנות מסוגלות ליצור במהירות רצף מספרים בצורה רנדומאלית בצירופים שונים ובכך לחסוך מכם את המילוי הידני.

כיצד עוד ניתן לחסוך?

המצטרפים למנויים של לוטונט יכולים ליהנות מהאפשרות שהחברה תשלח במקומכם את הטפסים של הלוטו או הטוטו, עם מספרים קבועים או רנדומאליים לפי בחירתכם. בנוסף החברה תבדוק את התוצאות ותיידע אתכם במידה וזכיתם. הדרך היחידה שהוכחה שיכולה לשפר את סיכויי הזכייה שלכם בלוטו היא להתמיד ולשלוח טפסים בקביעות, ולוטונט יכולה לעזור לכם בכך.

לוטונט מציעה שני מסלולים למצטרפים: מסלול אישי ומסלול קבוצתי. היתרון של המסלול הקבוצתי הוא בכך שההוצאות הכספיות מתחלקות בין כל חברי הקבוצה, אך כמובן שאם הכרטיס זכה גם הפרס מתחלק בין כל חברי הקבוצה שווה בשווה. במסלול האישי הטופס נשלח לכל מנוי בנפרד כך שהזוכה לא מתחלק בפרס. לכל אחד יתרונות וחסרונות משלו והלקוחות יכולים להצטרף למסלול המתאים להם.

פורסם בקטגוריה זכייה בלוטו, עם התגים , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

תגובה אחת על תוכנות למילוי טפסי לוטו

  1. מאת אילנית דהן‏:

    גם אני הצטרפתי למנוי לוטונט.. ממליצה בחום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>