ההפסד השני מתוך שלושה משחקים בליגת הווינר למכבי תל אביב

קבוצת מכבי תל אביב הפסידו אתמול הפסד שני מתוך שלושה משחקים בליגת הווינר. במועדון הקבוצה מנסים להבין כיצד קבוצה כל כך חזקה מגיעה למצב הזה וזאת בפתיח של העונה.

מנהל הקבוצה וויצ'יץ' והמאמן בלאט זעקו על שחקני הקבוצה וזאת במהלך של אסיפת תיקון טעיות. אוהדים אשר היו באולם נוקיה אמרו כי הצעקות הגיעו והיה ניתן לשמוע אותם ממרחקים. באימון שהתקיים בערב ניהלו שיחה חברי ההנהלה פדרמן, מזרחי ודריקס.
לנדסברג נאלץ לנטוש את האימון וזאת מאחר ולא הרגיש טוב. מכבי תל אביב אמרו כי הוא ככל הנראה סובל מבחילות. מההתחלה של האימון היה נראה כי האווירה לא טובה אבל בכל זאת התראיינו חברי הקבוצה לאמצעי התקשורת.

פניני גיא אמר כי הם הפסידו כי לא שיחקו טוב וכאמור היו צריכים לשחק יותר טוב בהרבה, הם באים לעבוד וההפסדים נובעים ממקום אחר ושהשחקנים החדשים צריכים להבין שהם הגיעו למקום מאוד גדול בעל מסורת והפסד כזה לא מתקבל על הדעת, פניני מוסר שהוא מקווה שיראה שינוי. פניני לא מקבל דקות רבות העונה ועל זה הוא אומר בתגובה כי בכל משחק יש בו את הצורך לבעור וכי הוא מאמין שהוא יכול לעזור אבל זה לא מתפקידו לקבוע, הוא מקווה מאוד כי כאשר ייקרא למשימה הוא יגיע בכושר הכי טוב שיכול.

יו"ר מועדון הקבוצה מזרחי מדבר על ההפסד ואומר כי הפסדים אלה לא נעלמו מהעיניים של ההנהלה וכי הוא מרגיש מעט פחות טוב אולם זה לא סוף העולם.

ג'יימס שון אומר כי שזה לא דבר טוב ואין הרגשה טובה ולא ניתן לאפשר להפסיד במשחקים ועוד כאלה כמו הליגה. חייבים לשחק בהרבה יותר חזק וההפסד הזה אינו אומר דבר. ג'יימס מוסיף כי הם מאוד מאוכזבים וכי התאמנו יותר קשה ממה שהם שיחקו והם צריכים לשחק כפי שהם מתאמנים, הם צריכים להכניס יותר עבודה אינטנסיבית למשחק.

דריקס אלי מוסיף כי הוא מאמין שיהיה בסדר כי יש בסך הכל סגל מאוד טוב ומאמן טוב וצריך לתת את הזמן, ניתן לראות שהפרקים שהקבוצה שיחקה היא שיחקה  טוב ויש להיות אופטימיים ויש צורך לכוון לקראת סוף העונה בעיקר.

פורסם בקטגוריה כללי, עם התגים , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

3 תגובות על ההפסד השני מתוך שלושה משחקים בליגת הווינר למכבי תל אביב

  1. מאת קובי שוקר‏:

    מאמין כי לקראת הסוף הם יתנו את הפוש הכי חזק שלהם!

  2. מאת אלדד‏:

    עם התחלה כמו שלהם שהתחילה על הפנים לא נראה לי דווקא שילך להם בסוף!

  3. מאת ניצן הבר‏:

    נפלו פעם אחת, בשאר המשחקים הם יתעודדו ויקומו!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>