הפועל תל אביב שלחו מכתב למפכ"ל המשטרה ולשר ביטחון הפנים

קבוצת הפועל תל אביב התאמנה לקראת האירוע המסכם שלה וסיימה את רוב ההכנות למשחק המרכזי בליגת העל במחזור השישי מול קבוצת בית"ר ירושלים. לאימון זה הגיעו כעשרה אוהדים של הפועל על מנת לעודד אותם ולהגביר להם את המוטיבציה. בקבוצה אומרים כי הם יודעים כמה המשחק חשוב לאוהדים והם יודעים כי הם צריכים להראות שהם לא סובלים מעודף מוטיבציה. המלחמה בחוץ בין המועדונים ממשיכה להיות ולכן קבוצת הפועל כתבה מכתב קשה למפכ"ל של המשטרה דנינו וגם לשר הביטחון פנים אהרונוביץ. במכתב הם מביעים את זעם על תוכניות המשטרה שמעוניינת להוביל את האוהדים של קבוצת הפועל מגן החיות התנ"כי לשאטלים. במשטרה מתכוננים לרכז את כל האוהדים אשר יגיעו מאזור תל אביב בחניון של גן החיות התנ"כי ומשם יצאו השאטלים לאצטדיון.

המשטרה אישרה את הגעת האוהדים של הפועל לגן החיות התנ"כי ומשם הם יגיעו בשאטלים לאצטדיון טדי. יש לציין כי קבוצת הפועל הולכת להביא מעל לאלפיים חמש מאות אוהדים באוטובוסים והם חוששים מהנושא. הקבוצה אומרת כי אוהדיה מקבלים כל מיני מסרים שמאיימים מצד אוהדי קבוצת בית"ר ירושלים. הם מוסיפים כי זה לא הגיוני להביא ארבעה אוטובוסים שיביאו את השאטלים למעל אלפיים אוהדים וזה יצור בלגן.

הבלם של הפועל קולין נפצע במהלך האימון ברגלו והוא נטש את האימון. חברי הקבוצה מאמינים כי לקראת המשחק הוא יוכל לשחק. השחק אנטבי תורגל להיות במקומו.

השחקן עבדורחימי שהגיע לשחק בקבוצה לא שיחק ולא משחק אחד מאז שהגיע. בקבוצת הפועל נשמעים מעין קולות כאילו חושדים שהשחק סובל כרונית מפציעה. השחקן בכל זאת התאמן אימון מלא עם הקבוצה אבל היה אפשר לראות שהוא לא כל כך בכושר.

האוהדים האדומים יודעים כמה המשחק הולך להיות רגיש ואומרים כי הם לא יעוררו פאניקה מאחורי הקלעים על מנת לדאוג ליתר האוהדים.

פורסם בקטגוריה כללי, עם התגים , , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

3 תגובות על הפועל תל אביב שלחו מכתב למפכ"ל המשטרה ולשר ביטחון הפנים

  1. מאת אורן‏:

    עד עכשיו לא סידרו לגמרי את העניין, אני לא מבין למה.

  2. מאת דוד גולן‏:

    אצטדיון על הפנים יש שמה!

  3. מאת יובב אהרון‏:

    באמת האצטדיון שמה לא מכיל את כמות האוהדים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>